Державне агентство
автомобільних доріг України

» Громадськості » ЗСУ інформують » Перемогу фіналу Чемпіонату України з футболу «КУБОК ГЕРОЇВ АТО — 2017» вибороли військовослужбовці Окремого полку Президента України

Перемогу фіналу Чемпіонату України з футболу «КУБОК ГЕРОЇВ АТО — 2017» вибороли військовослужбовці Окремого полку Президента України

У п’ятницю, 13 жовтня на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбувся фінал Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на «КУБОК ГЕРОЇВ АТО — 2017».

Організатором та засновником цього Чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Футбольного клубу «ДИНАМО» (Київ), Федерації футболу міста Києва, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України та інших силових структур.

Цьогорічна Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО представлена із 56 команд, а це понад 1500 побратимів, які змагалися між собою в два кола, весна та осінь, в шістьох дивізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ.

Варто зазначити, що спортивна боротьба відбувалася в тридцяти восьми містах України — від Маріуполя до Луцька, від Чернігова до Миколаєва, від Харкова до Львова.

Перше коло проходило з 02 квітня по 09 липня, друге коло — з 30 липня по 01 жовтня. За результатам Чемпіонату визначилися 16 кращих команд, які боролися за красень кубок з них п’ять команд від Сухопутних військ ЗС України.

У підсумку переможцем футбольного турніру стала команда Окремого полку Президента України, друге місце посіла футбольна команда від Національної гвардії України з Вінниці, а третю позицію виборов футбольний колектив «ДЕСНА» з Чернігівщини.

Усі команди, які приймали участь у змаганнях висловили подяку організаторам турніру, а організатори побажали командам нових цікавих матчів!