Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Житомирщини поклали червоні тюльпани до пам’ятного знака «Чорний біль»

Дорожники Житомирщини поклали червоні тюльпани до пам’ятного знака «Чорний біль»

Сьогодні, 26 квітня до пам’ятного знака «Чорний біль» для вшанування пам’яті загиблих під час аварії на ЧАЕС прийшли працівники Служби автомобільних доріг у Житомирській області разом з першим заступником начальника Сергієм Заїкою та заступником начальника з будівництва Андрієм Цепелєвим.

Відголосок «Чорнобиля» відчули на собі люди різних національностей, професій, різного віку. Біда їх об'єднала, і де б вони не народилися, у яких краях не мешкали.

Разом з працівниками пожежної безпеки, правоохоронних органів, військовими, які виконували свій службовий обов’язок, ліквідовували можливі об’їзди КПП працівники дорожньої галузі. Пізніше проводили обробку шляхів, «так зване «обезпилення», щоб радіація не розповсюджувалась.

 

26 квітня 1986 року в Україні сталась аварія на атомній електростанції, яка набула глобального масштабу. Ця аварія вважається найбільшою техногенною катастрофою, якій привласнений сьомий рівень за Міжнародною шкалою ядерних подій.

Нехай у ці пам’ятні дні, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям, шаною до загиблих та постраждалих й, неодмінно, вічною пам’яттю про неприпустимість подібної трагедії.

 

Прес-служба ССАД у Житомирській області