Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На Львівщині оголосили міжнародний тендер на поточний середній ремонт дороги Мостиська – Краковець

На Львівщині оголосили міжнародний тендер на поточний середній ремонт дороги Мостиська – Краковець

На Львівщині оголосили міжнародний тендер на поточний середній ремонт дороги Мостиська – Краковець

Дорога Мостиська – Краковець, протяжністю 19,1 км, буде відремонтована на умовах співфінансування проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури” та Львівської ОДА. Ремонтні роботи планується розпочати у червні-липні 2020.

«Залучення додаткового фінансування – один із важливих КРІ служб автомобільних доріг у регіонах і я вітаю Львівщину з цим успішним проєктом співпраці служби, ОДА та міжнародних партнерів» – зазначив Олександр Кубраков, голова Укравтодору.

Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила міжнародний тендер на проведення ремонтних робіт автомобільної дороги Мостиська – Краковець у рамках проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”, який передбачає виконання ремонтних робіт дороги у рамках транскордонного співробітництва між Україною - Польщею – Білоруссю у співфінансуванні із Львівською обласною державною адміністрацією.

Як зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза: «Справу, яка так довго очікувала своєї пори (від 2014 року), нарешті зрушено і станом на сьогодні ми оголосили міжнародний тендер, вартістю понад 150 млн грн. Після визначення та затвердження переможця, орієнтовно у червні-липні, розпочнемо безпосередні будівельні роботи. Україна невпинно змінюється. Якісні зміни та автомобільні шляхи, запорука нашого успішного майбутнього».

На автомобільній дорозі Мостиська – Краковець, загальна довжина якої становить 19,1 км, виконають роботи з поточного середнього ремонту, в рамках якого буде відновлено дорожнє покриття, влаштовано тротуари, автобусні зупинки, водовідведення, а також проведені заходи із організації дорожнього руху.

Проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Довідково: Служба автомобільних доріг у Львівській області є головним бенефіціаром проєкту не зважаючи на те, що дорога є місцевого значення. Голова ОДА видав Розпорядження, щоб САД виступала замовником робіт для максимально ефективної координації проєкту.

Детально