Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Обов’язок кожного з нас пам’ятати тих, хто поліг, захищаючи Батьківщину

Обов’язок кожного з нас пам’ятати тих, хто поліг, захищаючи Батьківщину

Сьогодні, у День пам'яті та примирення мітинг-реквієм відбувся на Смолянському військовому кладовищі, де поряд з солдатами, загиблими у Другій світовій війні, поховані молоді хлопці, що останніх кілька років полягли, захищаючи нашу Батьківщину.

 

Присутні, серед яких були і працівники Служби автомобільних доріг у Житомирській області разом із заступниками начальника Сергієм Заїкою та Андрієм Цепелєвим, хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів та поклали квіти до пам’ятника невідомому солдатові та до могил загиблих.

 

На жаль, цей день залишається актуальним і в наші дні. Обов’язок кожного з нас пам’ятати тих, хто загинув у Другій світовій війні, та шанувати пам'ять тих, хто сьогодні захищає незалежність та цілісність України.

 

День пам'яті та прими́рення — (пам'яті жертв другої світової війни, та примирення між країнами учасниками другої світової війни) пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).

Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

 

Прес-служба САД у Житомирській області