Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Проведено перше засідання оперативного Штабу з питань постачання дорожньо-будівельних матеріалів

Проведено перше засідання оперативного Штабу з питань постачання дорожньо-будівельних матеріалів

Для оптимізації логістики на об’єкти «Великого будівництва» Укравтодор та Укразалізниця започаткували оперативний Штаб.

17 березня 2020 року відбувалося перше засідання оперативного Штабу з питань постачання дорожньо-будівельних матеріалів, процесу їх навантаження та вивантаження. У його роботі взяли участь представники Укрзалізниці, Укравтодору, служб автомобільних доріг в областях та підрядних організацій.

Мета Штабу: покращення логістики доставки вантажів, зниження вартості доставки та забезпечення партнерської взаємодії.

«Розвантаження доріг, вчасне транспортування матеріалів на будівельні майданчики та зниження їх собівартості — це очевидні переваги, які ми отримуємо від співпраці з Укрзалізницею. Закликаємо всі підрядні організації додатково проаналізувати свої логістичні плани та додати до них залічничні маршрути» — наголосив Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Також очільник Укравтодору розповів про те, що у тестовому режимі планується запровадити маршрутно-графікову відправку матеріалів через великі транспорті хаби: «Йдеться про рух залічничного складу з точки навантаження до точки вивантаження з середньою швидкістю руху 450–600 км/добу. У такий спосіб ми можемо пришвидшувати логістичні процеси без прямого впливу на роботу пасажирських перевезень».

Нагадаємо, 26 лютого 2020 року Укравтодор та Укрзалізниця домовилися про координацію логістики на об’єкти «Великого будівництва».