Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Сьогодні керівник Укравтодору Славомір Новак провів селекторну нараду з керівниками Служб автомобільних доріг в областях стосовно ходу ремонтних робіт і графіків виконання робіт на дорогах країни та підготовки до утримання доріг в зимовий період

Сьогодні керівник Укравтодору Славомір Новак провів селекторну нараду з керівниками Служб автомобільних доріг в областях стосовно ходу ремонтних робіт і графіків виконання робіт на дорогах країни та підготовки до утримання доріг в зимовий період

12 вересня керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак провів селекторну нараду з керівниками Служб автомобільних доріг в областях стосовно ходу ремонтних робіт і графіків виконання робіт на дорогах країни та підготовки до утримання доріг в зимовий період.

Славомір Новак: «На сьогодні маємо виконання ремонтних робіт по всій країні за всіма джерелами фінансування на рівні 65%. І якщо в деяких службах роботи виконано на 80-90%, маємо області, в яких виконання робіт лишається на дуже низькому рівні. Прошу прискорити роботи, адже за два тижні ми будемо робити останній у цьому році перерозподіл коштів. Як і минулого року, будемо спрямовувати кошти платників податків з тих об’єктів, де роботи проводяться в повному обсязі відповідно до запланованих графіків, на об’єкти, де з різних причин виконання робіт затримується».

На нараді керівники служб доповіли про готовність до середини жовтня завершити в повному обсязі заплановані на цей рік роботи на таких пріоритетних коридорах, як Н-31 (Полтавська та Дніпропетровська області), М-12 (Вінницька область), М-03 (Полтавська область), Н-08 (Запорізька та Донецька області), Р-51 (Харківська область), Н-14 (Кіровоградська область), М-05 (Київська область), Н-03 (Житомирська область), М-23 (Закарпатська область).

Також планується до середини вересня ввести в експлуатацію міст через річку Ворскла на дорозі Н-12 (Сумська область), міст через р. Суха Балка на дорозі М-18 (Запорізька область), міст у Сватовому (Луганська область).

Нагадуємо, що наприкінці серпня було відкрито міст через р. Дністер на дорозі М-12 у Львівській області та міст через р. Сіверський Донець на дорозі Т-05-21 в Донецькій області.

У межах обговорення проблемних питань проведення поточних ремонтів особливу увагу приділили об’єктам Н-11, Н-14 у Миколаївській області, Н-26 у Луганській області, М-19 у Чернівецькій області.

Окрему увагу на нараді приділи питанню зимового утримання доріг.