Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У межах селекторної наради в Укравтодорі обговорили питання зимового утримання доріг та забезпечення безпеки руху при складних погодних умовах

У межах селекторної наради в Укравтодорі обговорили питання зимового утримання доріг та забезпечення безпеки руху при складних погодних умовах

Славомір Новак: «Одним із найважливіших завдань дорожників є забезпечення комплексу заходів із зимового утримання доріг, виконання яких забезпечує умови безперебійного та безпечного руху транспорту у зимовий період».

Для підготовки дорожнього господарства до належного зимового утримання доріг Укравтодор у травні поточного року розробив комплекс відповідних організаційних заходів з конкретними термінами їх реалізації та виконавцями робіт.

За дорученням Укравтодору служби автомобільних доріг в областях вже розробили технологічні схеми виконання робіт із зимового утримання доріг під час різних погодних умов та ситуацій, у тому числі шляхом внутрішнього та міжобласного перерозподілу дорожньої техніки.

Відповідно до технологічних схем, дорожники вживатимуть профілактичних заходів, мета яких не допустити або максимально ослабити створення зимової слизькості на автомобільній дорозі, здійснити заходи щодо запобігання створенню снігових заметів шляхом улаштування постійних та тимчасових засобів снігозахисту.

Нагадуємо, що для координації дій в період нестабільних погодних умов в Укравтодорі функціонує Оперативний Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення.