Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Відновлення дорожнього полотна на шляхах державного значення Житомирщини триває

Відновлення дорожнього полотна на шляхах державного значення Житомирщини триває

У період з 20 по 25 квітня на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області підрядними організаціями проводились роботи із ліквідації дефектів та пошкоджень дорожнього полотна на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Ліквідація ямковості проводилась на автомобільних дорогах:

М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський – в Коростенському, Житомирському, Бердичівському, Черняхівському, Хорошівському районах;

Н-03 Житомир – Чернівці – в Чуднівському та Любарському районах;

Н-02/М-06/ - Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка -  в Ружинському районі та

Р-18 Житомир – Попільня – Сквира - Володарка - Ставище - в Житомирському районі.

«Зважаючи на локальні руйнування покриття автодоріг, що були побудовані минулого століття та які десятки років не ремонтувались капітально, проводимо ямковий ремонт картами.

У першу чергу забезпечуємо безпеку руху на шляхах міжнародних, національних та поступово розпочинаємо ці роботи на автодорогах регіонального значення. Маємо план, згідно з яким і працюємо – закінчити відновлення дорожнього покриття до кінця травня та далі працювати над поточними середніми та капітальними ремонтами магістралей та штучних споруд в області», - інформує заступник начальника САД у Житомирській області з ремонту та експлуатаційного утримання шляхів Андрій Золотько.

 

 Прес-служба САД у Житомирській області